About us

Salvezza Ezza Furniture SAN.TİC.LTD.ŞTİ started its activities in 2018 and continued its activities in 2019 under the name of Ezza Home Furniture SAN.TiC.LTD.ŞTİ without losing its excitement. Both companies decided to merge in 2022 under the name of Salvezza Ezza Furniture San.Tic.Aş by increasing production quality and customer satisfaction. Salvezza Ezza Mobilya San.Tic.Aş has a strong vision in the market for branding by registering the By Ezza brand in the same year.

Türkiyenin mobilya tasarımı,pazarlama,ihracat hamlelerinde ön sırada yer alan Salvezza Ezza Mobilya San.Tic.Aş kurumsal yapısı sayesinde, global markalarla rekabet edebilecek teknolojiye ve nitelikli personel gücüne sahiptir. Çalışmalarının bütün aşamalarında ekoloji dostu anlayaşını terk etmeyen By Ezza her geçen gün büyümektedir.

By ezza 6500 metre kare alan içerisinde aylık 7000 yatak odası üretim kapasitesine sahip olup,4500 metre kare alan içerinde yer alan Ezzrayı kurarak Ray Sistemlerini kendi bünyesinde üretmeye başlamıştır. Ezzray bir Salvezza Ezza Aş kuruluşudur. Ezzray Ray Sistemleri Aylık 900.000 üretim kapasitesine sahip 17*342 İnce bilyalı ray ,35 mm ve 45 mm Teleskopik ray olarak üretilmektedir.

Vizyon

Farklı olana öncelik vererek hayal gücünü, tasarımlara tam anlamıyla yansıtabilmek Byezza`nın vizyonunu tanımlamaktadır. Temele aldığı müşteri

Misyon

Byezza`nın misyonunu oluşturanlar arasında sadece tek bir odakta kalmamak yer alır. Byezza; mesai arkadaşları, iş ortakları, tüketicileri ve nihayetinde doğa ve topluma karşı üstlendiği rolün bilincinde olmayı hedefler. Sunduğunun, sadece bir mobilya olmadığının altını; tüketiciye, bütün bir değer sunarak anlatmaktadır. Kişiselleştirilebilir lüks kavramını, değerli hissetmek isteyen herkes için özelleştirmek de misyonunu tanımlar.

Sektöre yön vermek ve yüzde yüz yerli üretimi ile Byezza, x yıldır tasarım ve üretim kalitesini sürdürmektedir.