Loading...

Hakkımızda

Salvezza Ezza Mobilya SAN.TİC.LTD.ŞTİ  2018 yılında faaliyetine başlayarak Ezza Home Mobilya SAN.TiC.LTD.ŞTİ adı altında 2019 yılında faaliyetlerine heyecanını kaybetmeden devam etmiştir. Her iki firma üretim kalitesini ve müşteri mennuniyetini arttırarak Salvezza Ezza Mobilya San.Tic.Aş adıyla 2022 yılında birleşme kararı almıştır. Salvezza Ezza Mobilya San.Tic.Aş aynı yıl içerisinde By Ezza markasını tescil ettirerek,markalaşma adına piyasada güçlü bir vizyona sahiptir.

Türkiyenin mobilya tasarımı,pazarlama,ihracat hamlelerinde ön sırada yer alan Salvezza Ezza Mobilya San.Tic.Aş kurumsal yapısı sayesinde, global markalarla rekabet edebilecek teknolojiye ve nitelikli personel gücüne sahiptir. Çalışmalarının bütün aşamalarında ekoloji dostu anlayaşını terk etmeyen By Ezza her geçen gün büyümektedir.

By ezza 6500 metre kare alan içerisinde aylık 7000 yatak odası üretim kapasitesine sahip olup,4500 metre kare alan içerinde yer alan Ezzrayı kurarak Ray Sistemlerini kendi bünyesinde üretmeye başlamıştır. Ezzray bir Salvezza Ezza Aş kuruluşudur. Ezzray Ray Sistemleri Aylık  900.000 üretim kapasitesine sahip 17*342 İnce bilyalı ray ,35 mm ve  45 mm  Teleskopik ray olarak üretilmektedir.